Online kurz

Obsahem online kurzu budou cviky na kontrolu a přivolání. Jedná se mimojiné i o tzv. "přivolávačské hry", které zábavným způsobem učí psa spolupracovat se svým pánem, odolávat pokušení a samozřejmě přijít na zavolání:) Jejich autorkou je kanadská trenérka Susan Garett. 

Kurz bude probíhat v uzavřené skupině na Facebooku a začne 24. 2., délka je 7 týdnů. Prvních 5 týdnů každou neděli odpoledne/večer zveřejním materiály s teorií a videy různých cviků a her, které se budou týkat přivolání a sebekontroly. Na vás bude si podklady projít a vrhnout se na trénink:) V případě nejasností zodpovím dotazy. Poslední dva týdny kurzu budou sloužit k docvičení toho, co jste případně nestihli.

Nechám na vás, zda budete chtít přidávat videa z vašeho tréninku, avšak vřele to doporučuji. Abych vás motivovala k tréninku a k natáčení, tak budu udílet body k natočeným cvikům. 3 týmy s nejvyšším počtem bodů obdrží drobné ceny.
K videům budu poskytovat zpětnou vazbu, stejně tak budu po celou dobu kurzu k dispozici pro vaše dotazy, ať už se budou týkat provedení cviku nebo nějaké konkrétní situace. (Videa nemusí být nijak profesionální, stačí na mobil natočit trénink a video nahrát buď přímo do skupiny, nebo na youtube a vložit odkaz.) 

Některé cviky, které budou obsahem kurzu, můžete vidět 

ZDE


Kurz bude ukončen 7. 4. 2019.
Cena:
Tým (osoba + pes) = 990 Kč
2. pes jednoho psovoda = 300 Kč

Přihlášky:
Na mail o.tereza@centrum.cz s údaji o tom, s jakým psem se kurzu chcete zúčastnit.

Platba:
Na účet 2001354563/2010, zpráva pro příjemce: online kurz.


Případné dotazy můžete psát na mail o.tereza@centrum.cz.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam.

Sem patří váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi id est laborum et dolorum fuga et.