V případě zájmu o mnou vedený výcvik, dodržujte, prosím, následující pravidla:


 • Veškerý výcvik probíhá formou pozitivního posilování, což mimo jiné znamená, že psi jsou odměňováni za chování, které je vhodné. Proto je nutné, aby byli schopni jíst nabízené pamlsky. V případě, že je pes příliš rozrušen ostatními psy, lidmi a cizím prostředím a nebude jíst, je nutné mu nosit lepší odměny, např. vařené maso. 
  Se psy nebudeme fyzicky manipulovat ani je ke spolupráci nutit jinými způsoby než za pamlsky, proto je opravdu potřeba, abyste nosili takové odměny, které jim budou chutnat a budou pro ně dostatečné zajímavé.  
 • Jakékoli hrubé zacházení se psem je zakázáno.
 • Vše, co se Váš pes naučí na cvičišti, je třeba trénovat hlavně venku na vycházkách a v ostatních rušivých prostředích. Bohužel není možné, aby se pes naučil poslouchat díky jedné hodině týdně. 
 • Smyslem kurzu není vyběhání a hra psů. Celou lekci se cvičí, možnost hry je po domluvě až na konci hodiny. Na cvičišti
  i v jeho nejbližším prostoru (po vystoupení z auta, před bránou) jsou psi NA VODÍTKU. Nechtěla bych, aby Váš příchod vypadal tak, že se svým pejskem nejdřív objedete všechny přítomné psy, aby se pozdravili.
  Prosím, dodržujte bezpečnou vzdálenost od ostatních psů, do kontaktu psy pouštíme ideálně až NA KONCI lekce.
  Respektujte, prosím, že ne každý pes je zvědavý na kontakt s ostatními psy. 
© 2017 Výcvik psů Třebíč. Všechna práva vyhrazena. Úvodní foto: Aneta Žáková
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky